Web Analytics

Bora bën veprimin e papritur ndaj mamit të Heidit

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Heidi krijuan lidhje brenda shtepise se Big Brother Vip Albania.

Derisa ata ndodhen ende brenda, duket se te dyja familjet jane pro kesaj lidhje.

Bora Zemani kishte dhene nje deklarate duke thene se e pelqen Heidin dhe lojen e saj.

Ndersa se fundmi ajo ka filluar ta ndjek nenen e Heidit ne Instagram.

Shiko foton:

Të FUNDIT