Web Analytics

Bucit e të fejuares së tij Verones nuk u bëhet vonë, nuk i kursejnë puthjet në publik

Botuar nga: InfoKosova

Buci dhe Verona po e shijojnë së bashku famën e Bucit të marrë në “BBVK”.

Të dy së fundmi ishin të ftuar në një emision.

Nuk mungoi puthja shumë e komentuar e çiftit.

Ata u shprehen se po e shijojnë shumë kohën së bashku, duke e rimbushsuar mungesën e njëri tjetrit./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT