Web Analytics

Butrinti shfaqet i dërrmuar pas martesës së Kiarës dhe Luizit

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para, ndersa Efi eshte e eleminuara e dyte sonte.

E sic edhe ishte menduar sonte Luizi dhe Kiara kurorzuan dashurine e tyre me kurorzim, para te gjithe shqiptareve aty edhe ku filloi gjithqka ne Big Brother VIP Albania.

Ndersa sigurisht fansat menjeher shikuan ne rrjete sociale per ndonje reagim te ish te dashurit te Kiares, Butrint Imerit i cili ne nje imazh te ndare shfaqet mjaft i lodhur dhe i mbuluar ne djerse, imazh ky i ndare nga palestra./InfoKosova/ Shiko foton:

Nga rubrika