Web Analytics

E dashura e re e Robert Berishes ndez rrjetin me pozat e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Ana Skrel, e njohur si e dashura e moderatorit dhe këngëtarit të njohur Robert Berisha, ka nxitur shumë komente dhe vëmendje në rrjetet sociale pas publikimit të disa fotove të fundit në InstaStory.

Në një seri imazhesh të shkëlqyera, Ana shfaqej e jashtëzakonshme dhe tërheqëse.

Njëra prej fotove e tregon atë në një palë pantallona dhe këmishë të bardhë, ndërsa bluza e zezë shton një pikë të veçantë të stilizimit të saj. Veshja e saj e thjeshtë thekson linjat e përkryera të trupit të saj, duke shkëlqyer në çdo detaj.

Një tjetër imazh, i postuar gjatë ditës, ishte një selfie ku ajo pozoi me qenin e saj, duke shtuar një prekje të ngrohtë në prezantimin e saj në rrjetet sociale.

Edhe pse Ana nuk është e shpeshtë në publikimin e postimeve, ajo gjithmonë befason ndjekësit me pamjet e saj të mahnitshme.

Lidhja e saj me Robert Berishën e ka bërë atë një figurë të njohur në mediat sociale dhe ndjekësit e tyre nuk presin për t’u kënaqur me pamjet e saj të bukura dhe tërheqëse.

Shiko fotot:

Të FUNDIT