Web Analytics

E pabesueshme, por nuk ishte Xhensila, zbulohet se ishte Besi ai që e kërkoi divorcin

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po përfliten kohëve të fundit se janë ndarë.

Shumica e njerëzve besonin se ishte Xhensila ajo që ka kërkuar ndarjen, por duket të jetë e kundërta.

Emisioni ‘Stacioni Rozë’ nga burimet e tyre kanë zbuluar se ishte në fakt Bes Kallaku që kërkoi divorcin.

Ende nuk dihet se cilat janë arsyet që erdhi deri tek ndarja, mirëpo cidti janë prindër të dy fëmijëve një vajze dhe një djalë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT