Web Analytics

Edona tha se ia bleu babai fitoren, por shihni çfarë bën Shqipja për Lumin pas fitores

Botuar nga: InfoKosova

Ndërsa Edona James ende nuk po e përtyp dot faktin që Big Brother VIP Kosova u fitua nga Lumbardh Salihu konkurrentët e tjerë e kanë përshëndetur me kohë vendimin e publikut.

Pak ditë më parë Edona shpërtheu në një intervistë duke thënë se fitorja e Lumbardhit nuk ishte aspak e merituar dhe se ishte e blerë nga babai i tij.

Por finalistja Shqipe Hysenaj duket se nuk mendon njësoj për sa kohë ka postuar një video me momente nga shtëpia me Lumbardhin.

Ata shihen duke vallezuar brenda ambienteve te shtepise.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT