Web Analytics

Kiara publikon foto të vajzës Lunës, vëmendje merrë komenti i Luizit

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli dy javë më parë janë bërë prindër për herë të parë, e vogla e tyre Luna Mari Ejlli ka ardhur në jetë.

Së fundmi Kiara ka ndarë me ndjekësit një foto të vogëlushes, duke i mbuluar fytyrën.

Megjithatë vëmendjen e ka marrë një koment i Luizit në postimin e moderatores.

Këngëtari ka treguar se Luna i ka ngjarë atij edhe te nga gishtat e këmbës.

“Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet…si unë prap”– ka shkruar këngëtari.

Shiko foton:

Të FUNDIT