Web Analytics

Malsorja tregon se çfarë i ndodhte kur shkonte për të pastruar nëpër shtëpi

Malsorja është personazhi i njohur i rrjetit social Tik-Tok.

Atë fillimisht e bëri të njohur zëri i saj karaktëristik, pastaj fjalia “sok i zi” dhe së fundi lidhja e ndarja virale me Shontanen.

Tik-Tokerja shpesh tregon me sinqeritet gjëra nga jeta e saj, madje së fundi ka folur edhe mbi punën që ka bërë si pastruese shtëpish.

Malsorja rrëfen në video paragjykimin që i bëhej dikur.

Duke mos kursyer ne detaje punet qe ajo ka bere me pare./Kosovarja/

Shiko videon:

@toopqueen0

#tiktok #viral #fypツ #viraltiktok #fy #viral #malsore #dhezipahiri #foryou #viral #foryoupage #viral

♬ original sound – MALSOReBRE☆ – 𝕋𝕠𝕡ℚ𝕦𝕖𝕖𝕟✪

Nga rubrika