Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
24.8 C
Pristina

Tag: Malsore

Publikohet foto e Malsores kur ishte e vogël, nuk do besoni si dukej

Malsorja është një nga emrat më të njohur në TikTok. Që nga koha e pandemisë ajo u bë e njohur...

Vesa bëhet bashkë me Malsoren, shkrijnë së qeshuri me videon, njëra shumë e gjatë e tjetra e shkurtër

Dy TikTok-eret e njohura shqiptare janë bërë bashkë. Bëhet fjalë për ish banoren e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliun...

Publikohet video, Edona James e ofendon rëndë Maloren sy më sy! Ky është reagimi i saj!

Finalistja e Big Brother Vip Kosova 2 është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ka hyrë live në TikTok bashkë...

Sot më famë e para, por nuk do e besoni cila ishte puna e parë e Malsores!

Malsorja është një nga TikTok-eret më të famshme shqiptare. Për një kohë të shkurtër ajo ka arritur që të fitoj...

Bëhet virale videoja ku Malsorja i’a përmend Bleron – Afrones në ‘mes’ të intervistes

Tiktokerja e famshme Malsorja, për herë të parë ka pranuar të intervistohet nga Afrona Dika në emisionin e saj...

Publikohet foto, ja si dukej Malsorja para se të bëhej e famshme

Malsorja është bërë tejet e njohur falë përfshirjes së saj aktive në rrjetin social Tik Tok. Zëri i saj karakteristik,...

Befason Malsorja: E kam blerë BMW-në e tipit më të ri (Video)

Malsorja është një TikTok-ere që u bë e njohur pikërisht nga ky rrjet. Ajo fitoi zemrat e publikut me humorin...

Malsorja publikon foto para vetures super luksoze

Malsorja është e njohur në publik një rrjeti social Tik Tok. Ajo është shumë aktive në këtë rrjet duke qëndruar...

E tepron Malsorja, publikon video derisa e puthin në buzë

Malesorja është vajza e cila u bë e njohur nga TikTok-u. Ajo është tani majft e njohur ndërsa e ndjekin...

Malsorja e ndryshon profesionin, i vjedh idenë shoqes së saj

Malsorja është komentuar shumë muajt e fundit, për jetën e saj private. Ajo shkoi edhe në Gjermani për disa javë. Qëndrimin...

Malsorja e TikTok-ut, banore e “Big Brother Vip Kosova”!?

Pas Veses, Azemit dhe Blerandoës, të cilët hyn dhe u prezantuan brenda shtëpis si TikTokera, si duket radhën e...

Malsorja tregon se çfarë i ndodhte kur shkonte për të pastruar nëpër shtëpi

Malsorja është personazhi i njohur i rrjetit social Tik-Tok. Atë fillimisht e bëri të njohur zëri i saj karaktëristik, pastaj...