Web Analytics

Publikohet video, Edona James e ofendon rëndë Maloren sy më sy! Ky është reagimi i saj!

Finalistja e Big Brother Vip Kosova 2 është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka hyrë live në TikTok bashkë me ish banoret e BBVK Vesen dhe Brikenden por edhe Malsoren që është shumë e njohur në këtë rrjet.

Kur Malsorja filloi të flasë, Edona i tha se e paske zërin si të Mickey Mouse.

Malsorja e kaloi me të qeshur, po ashtu njëjtë reaguan edhe Vesa e Brikenda./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika