Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Vesa bëhet bashkë me Malsoren, shkrijnë së qeshuri me videon, njëra shumë e gjatë e tjetra e shkurtër

Dy TikTok-eret e njohura shqiptare janë bërë bashkë.

Bëhet fjalë për ish banoren e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliun dhe Malsoren.

Ato kanë krijuar një situatë komike me tu takuar.

‘Uua po e shkurtër qenke’ i drejtohet Malsorja Veses duke nënkuptuar se është shumë e gjatë./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit