Web Analytics

Romeo dhe Heidi së shpejti prindër?! Romeo habit me deklaratën e fortë

Botuar nga: InfoKosova

Në Top Albania Radio po vijon transmetimi i ‘Big Brother Live nga Shtëpia’, që do t’ju bëjë shoqëri deri në 18:00, një emision radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend.

Personazhet më të komentuar rivihen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plot të papritura dhe emocione.

I pyetur nga Meriton Mjekiqi nëse do të ishte në planet e tij të bëhej baba së shpejti, Romeo Veshaj u përgjigj

“Po vallaj po plako. As nuk do të vonohem fare. Po fare. Më vdekshin të gjithë. Fare. Vallaj po. Me dëshirën e Zotit lart, 29 mbush tani unë. 30 vjeç me bebe.”

Meritoni, më tej, shtoi:

“Si Bardhi. Dy prindërit i ke mirë. Mario mirë është. Ti je mirë. Me punë je mirë. Me gjithçka je mirë.”

Për ta mbyllur, ata u shprehën:

Romeo: Sa frikë kam. Çfarë nuk bën vaki…Unë dua gocë.

Meriton: Edhe unë me qejf e kisha një gocë.

Romeo: Gocat janë për baballarët.

Meriton: Po, edhe djali.

Romeo: Shiko, ne erdhëm këtu harrakat, edhe shiko si po dalim tani. Po flasim për fëmijët.

Të FUNDIT