Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
28.7 C
Pristina

Si ndahet Donaldit, Beatrix e kujton përmes nënës së saj?

Këngëtarja i ka shprehur dashurinë nënës në ditën ndërkombëtare të gruas.

Beatrix, ndau në storien e saj në Instagram pamjet e vitit të kaluar kur ajo doli nga shtëpia e famshme e “Big Brother”.

Pas afirmitetit me moderatorin Donald Veshaj, Trixa kishte dalë nga shtëpia, dhe nëna e saj ka qenë ajo e cila e ka pritur me krahë hapur jashtë.

Me këtë moment, ajo e ka uruar nënën e saj, me ç’rast ka bërë një rikthim të kohës kur ia shprehte dashurinë Donaldit dhe ai e bënte të njëjtën gjë.

Siç duket, këngëtarja ende ka mendjen te aktori.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja/

Nga rubrika