Web Analytics

Etiketim: Fifi

Fifi tregon sakrificën që bën prindërit për të, që ajo të...

Fifi është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të talentuara.Ajo së fundi ka treguar një pjesë të historisë së saj drejt muzikës që...

Fifi shkëlqen në imazhet e reja, kaq bukur i rrin kompletet...

Fifi është ndër artistet më të talentuara në vend.Ajo merr vëmendjen më secilën paraqitje të saj.Së fundi Fifi ka ndarë disa imazhe të reja...

Ndahen Fifi e Adisi?

Fifi e Adisi janë ndër çiftet më të komentuara.Mund të themi me plotë bindje që ata janë poashtu edhe ndër çiftet më simpatike të...

Fifi paska humbur peshë sërish, kaq bukur po duket

Fifi është ndër këngëtaret më të talentuara.Këngëtarja ishte kryefjalë e mediave rozë sidomoz nga koha kur u bë pjesë e BBV-së.Këngëtarja si duket prap...

Fifi ka një këshillë të veçantë për vetën

Fifi vazhdon të marr vëmendjën e të gjithve.Ajo më shumë se asnjëher më parë komentohet për secilin veprim që bën, shkruan InfoKosova.Këngëtarja së fundi...

Kaq shkurt vishet Fifi në koncert

Fifi është një nga emrat më të përfolur në media muajt e fundit.Që nga pjesëmarrja në Big Brother e deri te lidhja me ish...

Kështu e kalojnë kohën e lirë Fifi dhe Adisi

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të shoë bizit shqiptar.Së fundmi ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë, sidomos pasi bëri publike...

Kështu e uroi Fifi Tunën për ditëlindje

Tuna sot feston ditëlindjen.Këngëtarja sot mbush plotë 37 vite.Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë ajo për ditëlindje e ndër të tjera atë...

Fifi shfaqet më e dashuruar se asnjëher më parë më Adisin

Fifi dhe Adisi janë ndër ciftet më in të momentit.Cdo postim që bën dyshja merr vëmendjen e të gjithve.Së fundi ishte Fifi ajo që...

Fifi ka diqka për tu thënë të gjithë atyre që e...

Fifi është ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar, secili postim e  paraqitje e saj merr gjithnjë vëmendjen e publikut.Së fundi ajo ka...

LAJMET MË TË LEXUARA