Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Jori Delli

Jori në hall për shoqën e saj Beniaden, kërkon ndihmën urgjente të ndjekësve për të

Modelja Beniada Nishani ka shkaktuar ndjesi të forta në rrjetet sociale, pasi është zbuluar se ajo është në kërkim...

Jori kapet ‘mat’ në një mbrëmje romantike me personazhin e njohur publik

Jori Delli ka postuar në TikTok-un e saj një video që në nisje duket romantike, por në fakt është...

Jori nuk përmbahet, publikon momente intime me të dashurin

Jori është prezente në rrjetet sociale, ku ndan momente dhe foto nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka shkaktuar...

Uau! Jori Delli i bën dhuratë super luksoze prindërve të saj!

Jori Delli ka bërë një investim të veçantë në fundjavë. Ajo ka blerë biletat për veten dhe për familjen e...

Jori befason me foton, ja si do të duket kur të plaket

Jori Delli, një modele dhe personalitet i njohur në median sociale, ka publikuar një foto tërheqëse në instastory që...

Ish banorja e BBVA bëhet bashkë me Taynën, befasojnë me videon që publikojnë bashkë

Modelja Jori Delli dhe këngëtarja Tayna kanë postuar së bashku një video në TikTok. Videoja u bë shumë shpejt...

Ish banorja e BBVA, Jori Delli, vjen me lajmin e shumëpritur

Jori Delli është një nga personazhet që u pëlqye shumë nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother”. Bukuroshja për ndjekësit...

Jori dhe i dashuri i saj bëhen me shtëpi të re, publikojnë fotot

Jori Delli dhe Fred De Palma janë një nga çiftet më të preferuara të momentit. Ish-banorja e “BBV” habiti...

Nëna e Jorit flet për të dashurin italian të vajzës, tregon a është i duhuri për të

Jori Delli dhe Fred De Palma janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit, dyshja po shijojnë prej...

Jori nuk përmbahet, sjell momente intime me të dashurin

Që kur e bën publike lidhjen, modelja shqiptare Jori Delli dhe partneri i saj, reperi italian Fred De Palma...

Jori e papërmbajtur, e puth të dashurin italin në mes të rrugës në Tiranë

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2” Jori Delli ndodhet në Tiranë së bashku me partnerin e saj Fred De...

E papritur! I dashuri aktual i Jorit ka qenë ish -i dashuri i saj por u rikthye me të

Modelja shqiptare, Jori Delli, mbrëmë (e hënë) ka qenë e pranishme në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”. Bukuroshja...