Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Kaltrina Mikushnica

Bashkëshorti i Kaltrina Mikushnices publikon foton më të ëmbël krah moderatores

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më aktive në rrjete sociale. Ajo sjell pamje nga jeta private bashkë me bashkëshortin...

Më e bukur nëna se e bija, njihuni me nënën e moderatores Kaltrina Mikushnica

Kaltrina Mikusnica është një nga moderatoret më të komentuara. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku pëlqen të sjell...

Kaltrina Mikushnica na prezanton me dy veturat e saj luksoze

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një nga më të komentuarat në show biz. Së fundmi ajo ka pasur një operim urgjend...

‘Plot ankth e dhimbje’, moderatorja e njohur i nënshtrohet urgjent operimit , kjo është gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të njohura në vend. Së fundmi ajo ka ndarë një foto nga spitali...

Vajza e Kaltrina Mikushnices qenka rritur, ja sa vite mbushi!

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të komentuara. Ajo është aktive jo vetëm në televizion por edhe në rrjete...

Kaltrina Mikushnica sjell foto me burrin e dy vajzat, janë familje kaq e bukur

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur e cila komentohet mjaft shumë në publik. Kjo për shkak se ajo është shumë...

Ndodh edhe kjo, Kaltrina Mikushnica i harron fëmijët në këtë vend

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të dashura shqiptare. Ajo tashmë është pjesë e pogramit të mëngjesit pasi një...

Moderatorja Kaltrina Mikushnica humb personin e zemrës, bën postimin prekës në Instagram

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të mira shqipotare. Ajo së fundmi përmes një njoftimi në Instagram ka njoftuar...

Habit moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica, nuk i ndahet çajit të rusit edhe duke vozitur

Kaltrina Mikushnica eshte nje nga moderatoret me te dashura. Kaltrina Mikushnica përveç që është shumë pranë publikut me punën e...

Moderatorja Kaltrina i drejtohet burrit publikisht: Nuk t’pres asnjë minutë më (Video)

Moderatorja e njohur Kaltrina Mikushnica është tejet aktive në mediat sociale. Kaltrina dhe bashkëshorti i saj po qëndrojnë për disa...

Nuk do besoni si dukej Kaltrina dhe bashkëshorti i saj para 13 viteve (Foto)

Kaltrina Mikushnica është një nga moderatoret më të dashura shqiptare. Përpos jetës profesionale që e shfaq në rrjete sociale ajo...

Klatrina Mikushnica sjell foto provokative nga vetura luksoze

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj...