Web Analytics

Tag: Mergim Berisha

Mërgim Berisha i bën surprizën mahnitëse gruas së tij, ish shoqes së Vesës

Edona dhe Mërgim Berisha, pavarësisht spekulimeve në media për martesën e tyre, duket se po e shijojnë çdo moment...

Ish shoqja e Veses, bashkëshortja e Mërgim Berishës publikon dedikimin romantik për të

Edona Berisha dhe Mergim Berisha kane qene mjaft te komentuar koheve te fundit. Çifti i shumë përfolur Mërgim Berisha dhe...

Ish shoqja që i’a mori burrin Veses, reklamon veturen super luksoze

Vesa Vllasaliu është banorja e Big Brother Vip Kosova që bëri bujë me historinë e saj. Ajo ka treguar se...

Pas deklaratave shokuese, reagon shoqja e Veses: E ndjej detyrim të tregoj të vërtetën

Nga tradhtia e shoqes së saj të ngushtë deri te aborti, Vesa ka treguar me detaje versionin e historisë...

Ish shoqja e Veses nuk i ndal postimet, tregon luksin që po e jeton me Mërgimin!

Edona Berisha është ish shoqja e banores se Big Brother Vip Kosova, që sipas saj ia mori burrin. Vesa nuk...

Vesa tregoi që ishte shtatzënë me Mërgimin dhe e humbi fëmijën, reagon gruaja e Mërgimit, Edona

Historia personale e banores së Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu bëri bujë të madhe në rrjet. Pak para se...

Vesa për ish të fejuarin që e tradhëtoi me shoqen e saj: Ia dhuroi sendet e mia asaj

Bukuroshja Vesa Vllasaliu ka rikthyer edhe një herë në vëmendje historinë e saj me futbollistin e njohur shqiptar, Mërgim...

Shoqja që i mori burrin Veses nuk pranoi se ishin shoqe të ngushta, del fotoja e tyre të përqafuara

Jeta e një prej banoreve të Big Brother VIP Kosova është vënë edhe më në fokus të publikut që...

Flet ish e fejuara e futbollistit kosovar: Shoqja e ngushtë ma mori burrin (Video)

Historia e futbollistit të Fenarbahçes , Mërgim Berisha dhe Vesa Vllasaliut, sërish u rikthye në syrin mediatik. Dikur të dy...