Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Sara Gjordeni

Befason Sara, e publikon Bardhin në këtë gjendje derisa është me lot në sy, kjo është arsyeja

Sara Gjordeni dhe kengëtari i njohur Bardhi u njohën brenda shtëpisë së BBVA ku edhe nisën lidhjen e dashurisë. Pak...

‘Do ta bëj gocen me vëlla’ Sara bën deklaratën e papritur në rrjet

Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël, ajo dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Pak ditë...

E tepron Sara, publikon foto kaq intime me Bardhin

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë cifti që u njohën brenda shtëpisë së BBVA3. Lidhja e tyre po vazhdon edhe më...

Ky është emisioni ku do ta shohim ish banoren e BBVA, Sara Gjordenin

Teksa ndodhet në pritje të ëmbël Sara Gjordenin do ta shohim në panelin e jurisë së emisionin argëtues të...

Sara bëhet me punë të re? Ja ku do ta shihni!

Sara Gjordeni, e njohur për pjesëmarrjen e saj në reality show-in "Big Brother VIP", duket se është në prag...

Ndodh e papritura, Bardhi e bën Sarën të qajë!

Ish konkurrentja e formatit televiziv Big Brother, Sara Gjordeni ka qenë protagoniste e “25 pyetjeve” të Prives. Përgjatë intervistës ajo...

“Pasi doli nga BBV ka vuajtur”, Sara për Bardhin: Kjo është situata që e traumatizoi

E ftuar në “Post BBV”, Sara Gjordeni ka sqaruar deklaratën e bujshme pas daljes nga loja për nënën e...

‘Pasha Allahun je femna më..’ do habiteni me mesazhin që Bardhi i dërgoi Sarës

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi po përjetojnë një periudhë të lumtur të lidhjes së tyre. Së fundmi, Sara ka...

Habit ish banorja e BBVA, bën deklaratën e fortë

Në emisionin "Natën me Aulonën" , Sara Gjordeni ka zbuluar një realitet të papritur pas daljes së saj nga...

Bardhi nuk përmbahet as në lift, ja veprimi që bëri ndaj Sarës

Bardhi dhe Sara janë në një pritje të ëmbël, për herë të parë po bëhen prindër. Dashuria e tyre e...

“Balada dhe klipe me vajza atraktive”, zbulohet se a është xheloze Sara për Bardhin

Sara Gjordeni ka ndarë pak kohë këtë pasdite me ndjekësit e saj në “Instagram” të cilët kanë shprehur interes...

Bardhi dhe Sara bëhen me apartament të ri, publikojnë pamjet mahnitëse brenda vendit ku do jetojnë

Bardhi dhe Sara janë cifti qëu krijua brenda shtëpisë së BBVA 3. Ata tashmë janë në pritje të fëmijës së...