10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019

FUN

Për ta nderuar, i biri varros babain në një BMW të re!

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babain e ndjerë, ai...

E paragjykoi vetëm pse kishte rroba të papastra, “punëtori” i jep leksion gruas që u mashtrua nga pamja e tij

Se pamja e jashtme (fizike) mund t’ju mashtrojë, këtë e ka dokumentuar amerikani Andy Ross nga Washingtoni, i cili derisa ishte brenda një marketi,...

Kjo shenjë e Horoskopit e jep edhe shpirtin nëse ja kërkon

“Folu butësisht njerëzve! Tregoje mirësinë në fytyrë, në sy, në buzëqeshjen tënde, në ngrohtësinë e buzëqeshjes tënde, gjithnjë të kesh buzëqeshje gazmore! Jep jo...

Kishte rezervuar hotelin përmes internetit, gruaja tregon fotografitë se si dukej “pishina” në shpallje dhe si ishte në realitet

Një grua që mendonte se po e rezervonte një hotel me një pishinë të madhe, nuk mund të përmbahej, përveçse të qeshte dhe të...

I hyn hajni në shtëpi, modelja e trishtuar del pa rroba para tij

Një modele është përballur me një moment të tmerrshëm në shtëpinë e saj. Një burrë i armatosur i është futur në shtëpi, teksa ajo po...

Studenti që mori 0 pikë në provim por ishte i saktë në të gjitha përgjigjet

Një student një herë, u përgjigj kështu në pyetjet e provimit: Në cilën betejë vdiq Napoleoni? – Në betejën e tijë të fundit. Ku ishte e nënshkruar...

9 filma Krishtlindjesh që do t’jua ngrohin zemrat gjatë mbrëmjeve të ftohta

Nuk kanë mbetur shumë ditë deri për Krishtlindje. Kjo do thotë festa, familje, pema dhe një humor më i mirë për të gëzuar edhe një...

Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr

Ky berber indian e ka gjetur një mënyrë të re dhe interesante për të prerë flokë. Nga pamjet e xhiruara brenda sallonit shihet se si...

Ja si kujdesen baballarët për fëmijët e tyre në mungesë të nënës

Ta qetësosh dhe mbash fëmijën me një vend nuk është e lehtë, sidomos kur ke shumë gjëra për të bërë gjatë ditës. Të sigurohesh se...

Nuk janë ashtu siç duken, këto foto duhet t’i shohësh dy herë që t’i kuptosh

Ndonjëherë mendja jonë "djallëzore" disa pamje i përkthen ndryshe nga ajo çfarë kanë pasur në plan personat që i kanë realizuar. Por duket se paska...

Ngre dronin për të filmuar nga brenda shpërthimet e fishekzjarreve, ja çfarë filmon

Një i ri vendosi që të filmonte me dron nga afer momentet e shpërthimeve të fishekzjarreve në natën e ndërrimit të viteve. Kështu ai e...

Përkujtimi më i çuditshëm në Kosovë – një familje kujton macen e ngordhur

Mirëpo, një familje nga Prishtina, pikërisht në faqet e gazetës të dedikuara për përkujtime, kanë vendosur ta përkujtojnë macen e tyre. Si duket, dhimbja për...

Most Read

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...

Ja çfarë iu ndodhë organeve të trupit gjatë fluturimit me aeroplan

Një infografikë e lëshuar nga Citybase Apartments tregon se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj gjatë fluturimit. Fryrje, të ftohtë, rrahje të parregullt të zemrës...

“Të ra telebingo mor qen” Paloka: Rama po bëhët gati të vjedhë paratë për tërmetin

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka hedhur akuza të forta në drejtim të Edi Ramës, duke u shprehur se po bëhet gati të vjedhë...

Në Meksikë nuk bie shi, fermerët fajësojnë Volkswagen

Gjigandit gjerman të prodhimit të automjeteve, Volkswagen, i ëhstë dashur të marrë në mbrojtje automjetet e reja, pasi një breshëri akuzash është drejtuar kundër...
web
analytics