Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Nusja e Bucit ‘djeg’ rrjetin me foton në ‘miniq’

Verona, është bërë emër i njohur në publik.

Kjo, që nga koha kur partneri i saj Buci, ishte banor i Big Brother Vip Kosova 2 dhe Verona shkoi ta vizitoj.

Që nga atëherë Verona është në qendër të mediave rozë.

Së fundmi ajo ka marrë vëmendje me fotot mahnitëse e veshur në minifund./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit