Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Luljeta Pergjecaj

Nusja e Medes bëhet gati për dasmë, e tepron me fustanin e hapur që ka veshur

Luljeta Përgjecaj është e njohur në publik se gruaja e këngëtarit Meda. Ajo ka fituar numër të madh ndjekësit në...

Kjo zonjë dhe ky zotëri janë vjehrrit e këngëtarit Medes

Meda dhe Lulja janë një nga çiftet me të dashura për publikun, aktiviteti i tyre nuk mungon në mediat...

Të gjitha gratë do ta donin një urim ashtu si Meda ia bëri gruas së tij për ditëlindje

Bashkëshortja e Medës feston ditëlindjen, nuk mungon urimi për të. Meda dhe Lulja janë nja nga çiftet më të komentuara...

Me poza para banjos, Lulja e Medes thekson trupin si modele

Lulja e Medes është ndër personazhet e përfolur të showbizit në vend. Ajo, shpesh komentohet për jetën e stilin e...

A do të bëhet xheloze Lulja? Meda shfaqet krah dy bukurosheve të estrades

Meda është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur në vend. Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet...

Lulja e Medes në fustan të nuseve, vë në pah trupin si ‘peshk’

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda. Lulja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur...

Lulja e Medës vishet më shkurt, tregon këmbët e formësuara me ‘miniq’

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda. Ajo shquhet për paraqitjet e saj...

Ja çfarë po e lut Zotin gruaja e Medës

Lulja, gruaja e Medës njihet si një nga gratë shumë të përkushtuara ndaj familjes. Ajo këtë e shpreh edhe vetë...