Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Mirdon Pacolli

‘Nër Pallma’, e dashura e Mirdonit shkon në Itali, publikon fotot mahnitëse

Elmedina Musliu u bë një emer i njohur për publikun. Kjo, si e dashura e ish banorit të Big Brother...

Vesa publikon foto krah dy ish banorëve më të pëlqyer të BBVK

Vesa Vllasaliu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova 2. Ajo është një nga vajzat që shihet në shoqërinë...

E dashura e Mirdonit bën ndryshimin në pamje, po duket edhe më e bukur

Elmedina është një emër i njohur tashmë në publik. Ajo njihet si e dashura e ish banorit të Big Brother...

E dashura e Mirdonit gati ‘thyhet’ në mes për të treguar format trupore

Mirdoni ishte një nga banorët më të dashur të Big Brother Vip Kosova 2, bashkë me shokun e tij...

Shqipja dhe Ardi dalin për darkë, Mirdoni i’u shkon mbrapa (Video)

Shqipja dhe Ardi ishin dy nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip Kosova. Ardi shpesh ka shprehur pelqimin...

Mirdoni rikthehet në BBVK, e dashura e tij befason me reagimin

Siç u bë e ditur, Elemdina, vajza kaqurelse e simpatike, është e dashura e Mirdon Pacollit. Mirdoni punon prej vitesh...

E dashura e Mirdonit publikon foto romantike në krahët e tij

Mirdon Pacolli është ish banori i Big Brother Vip Kosova i cili kishte hyrë si një banor me shokun...

Publikohet videoja se si e dashura i shkoi deri të dera e BBVK Mirdonit, derisa ai ishte duke u rikthyer brenda

Mirdon Pacolli është rikthyer dje në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova bashkë me Ardin Bleron dhe Alben. Mirëpo ditë...

Jo vetëm shokë, a e dini se çfarë e ka Ardi – Mirdonin?

Ardi Gashi dhe Mirdon Pacolli morën vëmendje të madhe me pjesëmarren në BBVK. Ata u pëlqyen për humorin dhe pozitivitetin...

E dashura e Mirdonit nuk di ta shkruaj emrin e të dashurit?

Mirdon Pacolli bashkë me Ardi Gashin ishin ndër banorët më të pëlqyer në BBVK por që u eleminuan në...

Mirdoni e bën veprimin e ulët ndaj Shqipes, menjëherë pasi u eleminua nga Big Brother

Mirdon Pacolli dhe Ardi Gashi ishin një banor i vetëm brenda shtëpisë së Big Brother. Ata ishin të afërt me...

Mirdoni i Big Brother në hall me të dashuren xheloze, i’a ndalon publikisht të shkoj në këtë vend

Mirdon Pacolli është ish banori i Big Brother Vip Kosova që ishte si një banor bashkë me shokun e...