• Kërkohen 80 vota të deputetëve për themelimin e Tribunalit

  • 1
Hene, 21 Prill 2014 16:44

Leonardo trajner i PSG?

Drejtuesit e Paris Saint Germain po studiojnë çdo mundësi për sezonin e ardhshëm dhe largimi i Laurent Blanc është një nga perspektivat.

“Vërshimet politike” përfshijnë edhe sportistat

Reali në gjurmët e Icardit, vlen 25 mln Euro

I ashtuquajturi Këshilli Nacional Serb (SNV) i veriut të Kosovës, ka nisur një peticion me kërkesë drejtuar EULEX-it dhe UNMIK-ut, që të gjithë serbëve të arrestuar t’u mundësohet mbrojtja në…

Kërkohen 80 vota të deputetëve për themelimin e Tribunalit

Haziri: Jam i nderuar që isha shok i Ibrahim Uruqit

Hene, 21 Prill 2014 11:35

“Hëna e përgjakur” në Torino

Fatkeqësisht këto ditë qielli mbi ne ka qenë i mbushur nga retë dhe dikush ka humbur pamjet e mrekullueshme të ofruara nga Hëna e përgjaktë në këtë mes prilli.

Bukuria në Etiopi [FOTO]

“The Guardian”: Restoranti i shqiptarit më i miri në botë (Video)

Hene, 21 Prill 2014 14:03

Muzika serbe dhe Tirana

Ngjarjet e fundit që ndodhen në festivalin "kënga ime" me prezencën e këngtarit Serb nga Sarajeve Zdravko Colic, shkaktuan shumë reagime e deri te largimi i këngëtarëve kosovar nga ky…

Miss Shqipëria 2014 në Ulqin

Miley Cyrus: S'jam lindur për të qëndruar në spitale

Hene, 21 Prill 2014 11:40

Twitter bllokon dy llogari në Turqi

Rrjeti Twitter i ka bllokuar dy llogari në Turqi, të cilat llogari i kanë shpërndarë akuzat për korrupsion ndaj kryeministrit Recpe Tayyip Erdogan dhe bashkëpunëtorëve të tij.

Zuckerberg: Whatsapp nuk do të mbyllet

Google shpikë thjerrëzat me kamerë

Shtune, 19 Prill 2014 11:32

Stërvitja mban lëkurën të re

Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qëndron tek stërvitja. Ky është përfundimi në të cilin kanë dalë kërkuesit shkencorë të Universit McMaster të Ontarios.

Kurrë rënia në peshë dhe ulja e barkut nuk ka qenë më e lehtë, ja receta

Ushqimet e thata dobësojnë me shpejt

© Të gjitha të drejtat janë të rezervuara 2008-2013 Portali INFOKOSOVA. Portali “INFOKOSOVA” është biznes privat i certifikuar nga Minisitria e Tregëtis dhe Industrisë së Kosovës. Kontakti: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit INFOKOSOVA.

Kontakti

Për ne