• Myftiu Sytari: Islami radikal i papranueshëm për shqiptarët

    Myftiu i Qarkut të Shkodrës, Imam Muhamed Sytari thotë se, ngjarjet e fundit në Irak, Siri dhe vendet e tjera në konflikt Vazhdo...
  • 1
Merkure, 20 Gusht 2014 11:05

Milan insiston për Xhemailin

Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili, është bërë cak i skuadrës së Milanit. Drejtuesit e ‘kuqezinjve’, nuk e kanë ndërmend të heqin dorë nga futbollisti i Napolit.

Mourinho: Barça ka humbur më shitjen e Fabregasit

Ancelotti-Simeones: Te Reali s’është vetëm Di Maria

Merkure, 20 Gusht 2014 22:48

KQZ asgjeson fletëvotimet

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve në Prishtinë ka nisur të mërkurën asgjesimi i rreth 1.8 milionë fletëvotimeve dhe materialeve të tjera, të përdorura në zgjedhjet parlamentare të 8 qershorit.

Pallaska: Seanca dëgjimore e Kushtetueses zgjati procesin

Rexhepi: Qeverinë e Bllokut do ta rrëzojmë për dy javë

Një djalë tetë-vjeçar ka lënë mjekët e habitur pasi duart e tij u rritën në përmasa gjigante dhe tani peshojnë më shumë se dy gur.

Gjërat që duhet të dini për seksin pas lindjes

Veprimi i paparë i një të riu, për ti shpëtuar martesës [FOTO]

Merkure, 20 Gusht 2014 11:09

iPhone 6, Apple rrit përmasat

Me afrimin e shtatorit kanë nisur të qarkullojnë gjithnjë e më shumë hamendësime mbi produktet e reja që pritet të dalë në treg Apple.

Tatuazhe për të karikuar celularin [VIDEO]

Microsoft vjen me “selphie phone”

Ajo nuk stepet kurrë për të rrezikuar me modën në veshjet e saj. Këngëtarja Rita Ora është fotografuar rrugëve në New York, e veshur në mënyrë sportive me atlete dhe…

Pushimet e gjata të Kim [FOTO]

Martohet Lyrical Son (Foto)

Marte, 19 Gusht 2014 18:03

Lëng për dobësim

Molla, limoni dhe xhenxhefili janë 3 ushqimet më të mira për rënien në peshë. Ato shkrijnë yndyrat, kryesisht në zonën e barkut, ndihmojnë procesin e tretjes dhe ulin fryrjet e…

Rrushi i zi lufton sulmet në zemër

Ushqimet proteinike me bazë jo mishi

  • KZH Prishtina
  • Neser ndoshta s'jem
  • Ura e Fshejt 2014

Portali INFOKOSOVA.NET

IK© Të gjitha të drejtat janë të rezervuara 2008-2013 Portali INFOKOSOVA. Portali “INFOKOSOVA” është biznes privat i certifikuar nga Minisitria e Tregëtis dhe Industrisë së Kosovës. Kontakti: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.  Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit INFOKOSOVA.

Marketing

Për ne