Web Analytics

Video

1 milion klikime ende pa u publikuar zyrtarisht, Butrint Imeri e ‘djeg’ TikTokun me këngën e re

I njohur për këngët e tij me tematikë dashurinë, të cilat me t’u publikuar shndërrohen në hite të padiskutueshme, Butrint Imeri duket se ka...

Kënga e re e Luizit bëhet menjëherë trend në keto tre shtete

Nëpërmjet këngës së tij të re, “Frymë”, Luiz Ejlli konfirmoi ditën e djeshme se ai dhe partnerja e tij, Kiara Tito, do të bëhen...

NRG Band dhe Nora Istrefi thojnë “A ke gjet tjetër”

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, është rikthyer me një projekt të ri muzikor që sigurisht do të bëjë...

Mozzik nuk e lë rehat Loredanën, detaji interesant në këngën e re

Mozzik sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Kidën. ‘’Forever together’’ erdhi edhe me...

Luiz Ejlli publikon këngën e re me titullin “Përjetësisht”

Fenomeni Luiz Ejlli po vazhdon karrierën e tij muzikore pas daljes nga Big Brother. Që nga 6 maji Luizi ka...

Publikohet kënga e re e Luizit (VIDEO)

Bashkëpunimi i shumëpritur nga fansat, më në fund u publikua. Produksioni muzikor i parë i Luiz Ejllit pas fitores së...

Nora Istrefi publikon këngën e re “Amanet”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është rikthyer me një projekt të ri muzikor. Artistja ka lansuar një këngë të...

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Festoj”

Artisti dhe kantautori nga Shqipëria, Alban Skënderaj, ka prezantuar ditën e sotme (e diel) projektin e ri muzikor. “Festoj” mban...