Web Analytics

NRG Band dhe Nora Istrefi thojnë “A ke gjet tjetër”

Botuar nga: InfoKosova

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, është rikthyer me një projekt të ri muzikor që sigurisht do të bëjë shumë zhurmë në skenën muzikore.

Ata kanë lansuar një bashkëpunim të ri me këngëtaren e njohur, Nora Isrefi, me titullin “A Ke Gjet Tjetër.”

Ky projekt ka ardhur i kompletuar në të gjitha aspektet, përfshirë edhe një videoklip të veçantë që është kujdesur “FullMoon Production” dhe është regjizuar nga The Claudia.

Kënga e tyre e re është tashmë e disponueshme në kanalin zyrtar të NRG Band në YouTube dhe ka potencialin të mirëpritet me këmbëngulje nga fansat dhe dëgjuesit e tyre të devotshëm.

Vlen të theksohet se ky nuk është hera e parë që NRG Band dhe Nora Isrefi bashkëpunojnë.

Në vitin 2022, ata sollën këngën “Ki Me Lyo Me M’pa,” e cila u bë shumë e njohur dhe ka grumbulluar mbi 15 milionë klikime në YouTube.

Ky bashkëpunim i ri siguron që suksesi i tyre të vazhdojë dhe të frymëzohet më tej në botën e muzikës.

Shiko Video Klipin:

Të FUNDIT