Web Analytics

Adriana Matoshi ia kalon edhe vajzës së saj me dukjen e veçantë

Botuar nga: InfoKosova

Është një nga aktoret që zë vend unik në artin e kinematografisë.

Me stilin e veçantë dhe asnjëherë të njejtë Adriana Matoshi merr gjithnjë vëmendje në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku nuk duket fare si një 42 vjeçare.

Me gërsheta dhe një grim të lehtë deputetja dukej unike.

Shiko Foton:

Të FUNDIT