Web Analytics

Albes i “mbesin” shenjat në trup nga puthjet e tepërta

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Alba Vukaj është mjaftë aktive në mediat sociale.

Teksa ajo ka publikuar një video në ‘Tik- tok’ ku shihet me buzë të kuqe dhe e mbushur me puthje.

Ani pse bukuroshja këtë video e kishte montuar me efekt, por komentet nga ndjekësit ishin të shumta.

Për me shumë shihni në video./kosovarja

Shiko videon:

Nga rubrika