Web Analytics

Arta Nitaj e veshur krejt firmato, vë në pah linjat tërheqëse të trupit

Botuar nga: InfoKosova

Modelja shqiptare, Arta Nitaj merr çdo herë vëmendje me paraqitjet e saj në rrjetet sociale, kështu ka ndodhur edhe një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, teksa vuri në pah fizikun e përsosur.

Bukuroshja nga Peja është mjaft e përkushtuar ndaj përmbajtjes së linjave me ushtrime intensive në palestër, nga ku shpesh herë i mban të informuar admiruesit e saj.

Por, ditëve të fundit, Arta ka nisur pushimet në Itali, ndërsa ka sjellur imazhe të ndryshme nga atje, në fotot e reja, zeshkania theksoj format në një fustan të gjatë dhe të ngushtë ngjyrë portokalli me vija të bardha anësore.

Dukjen ajo e përshtati me sandale ‘Louis Vuitton’, ndërsa flokët e gjata i la prapa supeve me dy gërsheta përpara.

Shiko Foton:

Të FUNDIT