Web Analytics

Bebi i Bleros poston nje foto te nxehte ne Instagram (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.

Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.

Kujtojme se Ana eshte e dashura e Bleros e cila e shoqëroj edhe ne After-Party të BBVK-se, pas perfundimit te sezonit te dyte.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT