Web Analytics

Bravo i qoftë!, Aida Doçi edhe pse është agjerueshëm e bën këtë veprim të vështirë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo edhe pse agjerueshëm ka treguar se nuk po i ndalë aktivitetet dhe mbrëmjet muzikore./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT