Web Analytics

Butrint Imeri harron perfundimisht Kiaren, publikon foto me një vajzë të zhveshur

Butrint Imeri tërheq shpesh vëmendjen me postimet e bëra në rrjete sociale, ashtu sic ka bërë dhe së fundmi.

Këngëtari ndodhet me pushime në Meksiko dhe nuk i ka kursyer fotot në Instagram.

Në njërën prej tyre Butrinti shihet krah një vajze bukuroshe e cila është e veshur me bikini.

Ai nuk ka dhënë asnjë informacion rreth saj, por në rrjet po flitet se ajo mund të jetë e dashura e tij e re.

Megjithatë nuk duhet përjashtuar si mundësi se bukuroshja mund të jetë thjesht modele në klipin e tij të ri.

Shiko foton:

Nga rubrika