Web Analytics

Cili ishte reagimi i vjehrrës kur e pa Albinen e veshur si nuse?

Botuar nga: InfoKosova

Albina Kelmendi u martua me njërin nder biznismenet më të suksesshëm në Kosovë.

Ndonse Valoni i martuar dhe ishte baba i dy fëmijeve, Albina ishte vajzë beqare, shkruan InfoKosova.

Martesa e saj me Valonin pati një jehonë të madhe.

Por pamja e Albines pa dyshim se ishte e magjishme./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT