Web Analytics

“Çmendem për të”, ky është reperi shqiptar që po i çmend Albën dhe Vesën

Alba Vukaj dhe Vesa Vllasaliu kanë diskutuar në një cep të shtëpisë më të famshme të momentin për preferencat e e tyre.

Si duket dy bukuroshet e këtij edicioni kanë të njëjtin pëlqim.

Noizy është reperi i preferuari i tyre dhe si Vesa ashtu edhe Alba treguan se nuk mungojnë në asnjë koncert të reperit.

“Unë mbaroj për Noizyn, nëse ai vjen dy herë në Shkodër verës, unë dy herë shkoj me e pa Noizyn, e kam fiksim“, tha Alba.

“Edhe në Zvicër sa herë ka koncert, unë shkoj, më pëlqen shumë “, u shpreh Vesa.

Ndërsa, këngëtari i preferuar i tyre është Yll Limani.

Shiko videon:

@bigbrotherkosova

Kush është reperi shqiptar që i çmend Albën dhe Vesën #bbvk2 #klankosova #artmotion #alba #vesa

♬ original sound – Big Brother VIP Kosova – Big Brother VIP Kosova

 

Nga rubrika