Web Analytics

Degradon situata gjatë publicitetit mbrëmë, Meritoni “kërcënon” Julin (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t të “Big Brother VIP”.

Në momentin e publicitetit, Jul Deda dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur më njëri-tjetrin.

Ka qenë Meritoni ai që duket se ka kërcënuar Julin, duke i thënë se nëse aktori vazhdon ta nënçmojë, atij nuk do ti interesojë nëse janë në “Big Brother”.

Debati ka vijuar me tone të larta teksa në një moment, tepër i revoltuar, Meritoni i është vendosur Julit përballë duke i bërtitur në fytyrë, por ka ndërhyrë menjëherë Romeo duke qetësuar situatën.

Shiko videon:

Të FUNDIT