Web Analytics

“E ka tradhtuar Besin me shokun e tij të ngushtë”- Xhensila Myrtezaj i reagon publikisht reperit të njohur

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë ditës së sotme, një deklaratë e rëndë dhe pa bazë u bë virale në rrjet.

Një TikTok-er shqiptar, i njohur si “Cllevio”, u shpreh se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është ndarë nga Bes Kallaku pasi e ka tradhtuar atë me shokun e tij të ngushtë.

Emri i Xhensilës është përbaltur shumë herë nëpër rrjetet sociale, këtë herë këngëtarja nuk e ka kapërcyer lehtë këtë video.

Ajo i ka reaguar TikTok-erit pak minuta më parë nëpërmjet një postimi në InstaStory.

“Sapo me nisen nje video qe nje monster Tik-toku me fantazin me te shthurrur ka baltisur emrin tim, me njerez qe nuk i njohe, e as emrin s’ja u kam degjuar kurr.

Pler qe perdor nje moment delikat mediatik, per te thurrur intrigat, dhe genjeshtrat e tua. Eshte perbaltur shume emri im per shume vite por kam heshtur.

Nga ky moment do mbani pergjegjsi jurdike per c’do shpifje”, shkruan këngëtarja.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT