Web Analytics

Edona James e ashpёr me produksionin e BBVK, zbulon kushtin qё ju vendosi

Botuar nga: InfoKosova

Finalistja dhe një nga banoret më të pëlqyera në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova, i ka bërë kërkuar një emision Klan Kosovës.

“Edhe Klani ishalla ma jep një emision temin”, tha Edona e cila u pajtua që ta udhëheqë edhe radion.

Tutje ajo ka thënë se nuk beson fitoren e Lumbardhiy duke aluduar se babai e kishte ndihmuar të fitojë.

“Unë e them të vërtetën.

Besoj se Lumbardhi nuk e ka 100% këtë fitore nga publiku, ia ka blerë babai i tij”, tha ajo duke vazhduar, “Nëse edhe unë i kisha fut 50 mijë euro në vota, do e fitoja”, tha Edona në Hallakamë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT