Web Analytics

Elita Rudi godet me fotot e reja

Botuar nga: InfoKosova

Prezantuesja dhe influencerja e njohur Elita Rudi, edhe më tej vijon të jetë një nga më të ndjekurat në Instagram.

Bukuroshja, që është nënë e dy fëmijëve, është shfaqur në super formë në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale.

Elita fotot i ka shoqëruar me një pjesë nga reptura e hitit të fundit të Gjikos, bashkëshortit të saj.

“Bom shakallaka erdh mami”, thotë ylli i ekranit, që sëshpejti vjen me emisionin e saj në “ATV”./kosoavrja

Shiko fotot:

Të FUNDIT