Web Analytics

Fansja humbet ndjenjat në koncertin e tij, këngëtari shqiptar bën gjestin e mrekullueshëm

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Meda ka qenë i pranishëm në një koncert në Londër, dedikuar kjo “Festës së Gruas”.

Teksa ka qenë në skenë duke performuar, një fanse e tij, ka humbur ndjenjat, duke shkaktuar një panik tek gjithë të pranishmit.

Meda ka ndërprerë menjëherë performancën e tij dhe ka zbritur nga skena, duke i ofruar ndihmën e menjëherëshme vajzës.

Në një video që ka po qarkullon në rrjetet sociale, këngëtari shihet teksa e ka marrë në krahë fansen dhe e dërguar në një ambjent më privat për t’i ofruar ndihmën e parë.

Ky gjest është vlerësuar shumë nga fansat e artistit, duke komentuar pozitivisht gadishmërinë e tij për të qenë pranë fanses në ato momente të vështira.

Të FUNDIT