Web Analytics

Fifin e ka ‘tranu’ krejt martesa, shfaqet tejet provokuese vetëm me të brendshme

Botuar nga: InfoKosova

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT