Web Analytics

Heidi do të përballet në BB VIP me Massimiliano Varrese?

Botuar nga: InfoKosova

Heidi dhe Romeo janë sërish në tension pas dronit qē arriti në BB VIP ku thuhej se Romeo ishte fallco.

Por mos ndoshta produksioni po përgatit një tjetër përballje të Heidit?Javën e kaluar Beatrice Luzzi, aktorja italiane dhe mikeshë e Heidit ishte surprizë në BB VIP, ajo nuk ngurroi të tregonte se Massimiliano Varrese me të cilin Heidi ka patur një flirt në GF i ka mbajtur vajzat në presion.

Edhe pse Heidi është përpjekur të flasë sa më pak për të.Olti Currit i ka ardhur një mesazh në Instagram ku shkruhet se Heidit po i bëhet një telenovelë.

Por Massimiliano ka filluar të ndjekë në Instagram faqen e Top Channel dhe një nga autoret e BB Lorina Mixhën.

Gjë e cila na bën të mendojmë se diçka po përgatitet, pasi nuk i le aspak vend rastësisë.

Por mbetet për tu parë nëse do të ketë një përballje mes Heidit dhe Massimilianos në BB VIP.

Shiko foton:

Të FUNDIT