Web Analytics

Heidi përlotet pas fjalëve të thëna nga vajzat e shtëpisë

Botuar nga: InfoKosova

Heidi përlotet pas fjalëve të thëna në klipin e dhënë nga vëllai i madh.

Ajo u shpreh se nuk i priste nga Erjola, Roza dhe Egla.

Heidi gjithashtu u shpreh se sipas saj nuk mund të rregullohet raporti i tyre përderisa fjalët thuhet mrapa krahëve./kosovarja

Të FUNDIT