Web Analytics

I nxorri bllof në ‘Prime’, BBV bën veprimin e turpshëm ndaj Jetmirit për ‘hakmarrje’

Botuar nga: InfoKosova

Jetmir Salaj ka fituar një pëlqim të madh nga publiku pas mbrëmjes së djeshme në “Prime”.

Teksa kërkoi një largim nga shtëpia e “Big Brother VIP”, vendim të cilin do e marrë të shtunën, ai shprehu hapur pakënaqësinë ndaj produksionit dhe favorizimin e hapur qe bëjnë për Egla Cenon— pavarësisht bullizimit.

Jetmiri u shpreh gjithashtu se nuk është duke e parë atë standard që priste nga “Big Brother”.

Ai nuk i la gjë pa thënë produksionit, e duket se ka ardhur dhe “hakmarrja” e këtyre të fundit.

Që pas mbrëmjes së djeshme, Jetmiri nuk është parë thuajse në asnjë postim të bërë në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” në Instagram/Youtube.

Diçka e tillë është vënë re edhe nga personi që ia menaxhon llogarinë e Instagramit Jetmirit, i cili në një postim të bërë pak më parë shkruan: “Çfarë quhet kjo kur nuk e gjen veten në asnjë reels në faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania? Çensura vazhdon por ne jemi më të fortë

Ta dua qetësinë dhe mëndjen Jetmir Salaj #elprofesor”.

Të FUNDIT