Web Analytics

Ja çfarë nuk po mund ti rezistoj pas iftarit Don Xhoni

Botuar nga: InfoKosova

Don Xhoni është ndër referat më të komentuar në media rozë.

Ai ka postuar dje një video duke ushtruar, dhe ajo që morri vëmendje ishte shkrimi sipër saj: “I thash Bekes s’pe don pa hanger omel mas iftarit bre hiq”.

Si duket Don Xhoni nuk po mund ti rezistoj ëmbëlsirave mas një dite të agjëriminit.

Sa nga ju keni të njëjtin mendim?/kosovarja

Shiko videon:

Të FUNDIT