Web Analytics

Jeni mësuar ta shihni veç me fustane, por ja si duket Learta me xhinse në përditshmëri

Learta Jakupi ka stil elegant dhe që kur u fejua e u bë e njohur, gjithmonë e kemi parë thuajse gjithmonë me fustane.

Martesa, dasmat, eventet familjare gjithmonë e kanë sjellë Learten në vëmendjen e ndjekësve me fustane e glamur, shkruan “Kosovarja”.

Në përditshmëri sigurisht që ndryshon puna, ajo duke thjesht, bukut dhe moderne.

Me xhinse dhe bluzë të kuqe, Learta po shkëlqen.

Shiko foton:

Nga rubrika