Web Analytics

Jonida Vokshi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë po e mundon

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi ka lënë pas krahësh edicionin e dytë të “Big Brother VIP Kosova”.

Kjo përvojë televizive ka rezultuar mjaftë e kënaqshme për aktoren dhe prezantuesen e njohur shqiptare.

Pas përfundimit të “BBVK”, Jonida menjëherë ka vazhduar të merret me punët e saj në fushën e aktrimit.

Ndërkohë, këto ditë ajo po vuan nga një gjendje gripoze dhe nuk duket aspak mirë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT