Web Analytics

Julian Deda tregon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri, banoret ‘shtangen’

Botuar nga: InfoKosova

Banorët e spektaklit televiziv, Big Brother VIP Albania 3, kanë treguar përvendet më të bukura dhe më të çuditshme ku ata kanë bërë dashuri.

Bëhet fjalë për Fatjon Kuçarin, Ilnisa Agollin dhe Julian Dedën, meqë ishin në një darkë para eliminimit të së shtunës.

Aktori shqiptar theksoi se vendi më i çuditshëm ka kryer marrëdhënie është ‘Gardëroba e shtëpisë’.

“Gardëroba e shtëpisë”, u përgjigj ndërkohë që nuk ndalonte së qeshuri.

Ata i janë përgjigjur edhe disa pyetjeve të tjera përfshirë lojën në këtë reality shou.

Përveç tyre, në nominim janë: Gabriele Mezini, Sara Gjordeni, Meriton Mjekiqi dhe Meri Shehu.

I fundit që u largua nga shtëpia më e famshme është këngëtari Ervin Gonxhi.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT