Web Analytics

Kështu ia knaq zemrën vjehrres Kaderi

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi dhe Lumbardhi nisën lidhjen e tyre romantike, në syrin publik.

Ajo pas daljes nga “BBVK”, po tregohet si nuse mjaftë e zgjuar.

Me kostume tradicionale shkriu zemrën e vjehrrës se saj.

Po kush nuk do ta donte një nuse si Kaderi?/kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT