Web Analytics

Kjo është mënyra tipike shqiptare si e pret Almeda partnerin e saj, aktorin e njohur turk

Botuar nga: InfoKosova

Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, janë një nga çiftet më të dashura të publikut.

Çifti shfaqen krahë njëri tjetrit duke postuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale, dyshja tanimë kanë një familje të ndërtuar edhe me dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Së fundmi, ka qenë blogeria shqiptare që ka postuar një fotografi në InstaStory duke shkuar rrugës për ta pritur partnerin e saj.

Por, e çuditshmja është se në veturë ajo me vete ka edhe një gotë çaj të zi që në gjuhën e popullit njihet si “çaji i rusit”.

Duke qenë se aktori është me renome turke si duket edhe ai e ka të preferuar çajin.

Se fundmi Almeda dhe Tolgahan ishin te ftuar tek emisioni Zemer Luana i Luana Vjollces.

Ku permes lojerave te ndryshme qe cifti bene, treguan shume momente nga jeta e tyre private.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT