Web Analytics

Ky ishte reagimi i banoreve kur Sara dhe Bardhi u puthën

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother VIP Albania ka pak kohë që ka filluar por çiftet veq se janë filluar të krijohen.

Sara dhe Bardhi janë një nga çiftet brenda shtëpisë.

Ata të dy sot kanë dhënë puthjen e parë gjatë prajmit./InfoKosova/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT