Web Analytics

Loja ‘ngriva-shkriva’ kap në befasi Riken dhe Erjolën

Botuar nga: InfoKosova

Loja më e shpeshtë që produksioni ka gjetur për banorët e ‘BBV3’ është dhe loja ngriva-shkriva, e pranishme kjo në çdo moment brenda shtëpisë sidomos në ato më të sikletshmet.

Dy prej banoreve të shtëpisë pasditen e sotme janë kapur në befasi prej lojës.

Bëhet fjalë për Erjolën dhe Riken.

Teksa kjo e fundit po lante flokët dhe Erjola po e ndihmonte, pikërisht në atë moment produksioni aktivizoi lojën dhe banoret për të mos prishur rregullat e lojës qëndruan pa lëvizur duke qeshur dhe duke ‘i’u lutur’ produksionit të çaktivizojë lojën pasi ishin në një moment tepër të sikletshëm dhe nuk mund të qëndronin për shumë gjatë.

Shiko videon:

Të FUNDIT